Reprezentační ples MU [28.1.2005]

První fotografiePředchozí fotografie|...|7|8|9|10|11|12|13|14|15|16|Následující fotografiePoslední fotografie
náhled fotografie: 13/16
Detail fotografie

Javorník

V majestátních prostorách Besedního domu se již pošesté konal reprezentační ples Masarykovy univerzity v Brně, který se tradičně pořádá u příležitosti založení univerzity. Vedení univerzity, její partneři a příznivci se společně zúčastnili slavnostního křtu nového časopisu Masarykovy univerzity v Brně, nazvaného Muni.cz. Součástí křtu bylo i premiérové vystoupení Pěveckého sboru Masarykovy univerzity v Brně, který působí při Pedagogické fakultě MU. Po oficiálním zahájení plesu rektorem prof. Petrem Fialou proběhlo předtančení „Filmové vzpomínky“ v podání taneční školy Danza. V průběhu večera hrál k tanci i poslechu v hlavním sále Breeze Band Jiřího Suchého a ve foyer cimbálová muzika Javorník. K příjemnému průběhu večera přispěla i brněnská vokální skupina Mošny. Celý večerem provázel Zbyněk Loucký. V předsálí hlavního sálu probíhala výstava výtvarných prací učitelů Ateliéru grafického designu a multimédií Fakulty informatiky Masarykovy univerzity v Brně.

Další informace o události: Detail akce

Další fotografie:

Fotografie 1