Information regarding studies at MU (Czech only)

Proč studovat na MU?

• Nejžádanější vysoká škola v ČR
  • Široká nabídka 1400 studijních oborů
  • Možnosti zahraničních pobytů po celém světě
  • Univerzitní město Brno je rájem pro studenty
  • Unikátní univerzitní kampus a rekonstruované historické budovy
  • Výborné uplatnění absolventů v praxi
  • Moderní forma studia díky Informačnímu systému MU

Lukáš  ZaťkoLukáš Zaťko
(Liptovský Mikuláš)
Stredná odborná škola stavebná

Medzi moje záľuby patria takmer vsetky športy naviac však obľubujem cyklistiku, tenis, horskú turistiku a podobne. Rad sa túlam, spoznávam, objavujem nové miesta, kde som ešte nebol. Keby som to mal stručne zhrnúť, tak jednoducho nerád sedím na jednom mieste nečinne. Medzi moje ďalšie záujmy patrí práca,...

MUNI EXTRA 2012/2013

Magazín pro uchazeče

Aktuální číslo magazínu MUNI EXTRA 2013/2014 ke stažení.

Magazín Muni EXTRA 2012/2013

Ambasadoři MU

Síť motivovaných a aktivních středoškoláků představuje intenzivní spojenectví mezi Masarykovou univerzitou a středními školami. Zapojení přinese ambasadorům a spolužákům z jejich škol výhody a náskok ještě před nástupem na vysokou školu.

Ohlasy studentů

Masarykova univerzita poskytuje svým studentům kvalitní vzdělání a také prostor pro jejich vlastní rozvoj a seberealizaci. Co říkají někteří ze studentů na studium na MU?

Magazín pro uchazeče o studium Muni EXTRA

Magazín vám přináší informace ze života studentů, absolventů, pedagogů a dalších lidí spojených s Masarykovou univerzitou. Vychází jednou ročně a představuje vám studium na MU tak, jak jste ho ještě neměli šanci poznat.

Studijní katalogy fakult MU

Studijní katalogy fakult Vám představí popis a obsah jednotlivých studijních oborů a skladbu jejich předmětů. Předměty jsou rozdělovány do bloků na povinné a povinně volitelné. Dozvíte se i podmínky pro úspěšné absolvování daného oboru.

Servis pro studenty

Řada služeb, jež poskytuje MU svým studentům, jim usnadňuje a zpříjemňuje studium. Jaké konkrétní služby MU studentům nabízí?

Ilustra?n? fotoIlustra?n? fotoIlustra?n? foto

Poplatky za studium

Ačkoli je studium na veřejných VŠ zdarma, může dojít k situaci, kdy je vyměřen poplatek za studium. Kdy a jaký zjistíte právě zde.

Náklady na studium

Brno je studentské město a také náklady na život jsou tomuto faktu přizpůsobeny.

Stipendia

Zajímá vás, jaká stipendia poskytuje studentům Masarykova univerzita? Co je to ubytovací stipendium? Odpověď najdete v tomto článku.

Informační systém MU

Název zní možná trochu nesrozumitelně, ale až zjistíte, že vám ušetří zbytečnou byrokracii, papírování a spoustu dlouhých front při čekání na cokoli, budete mu chtít sami porozumět.

Diskusní fórum

Máte ještě nějaké otázky? Využijte diskusní fórum pro uchazeče o studium.