Část studentů může zpět do učeben

V souladu s opatřeními vlády dojde od středy 25. listopadu ke změnám v možnostech prezenční výuky vysokoškolských studentů. Také na Masarykově univerzitě bude nově možné organizovat prezenční laboratorní či experimentální výuku pro studenty posledních ročníků a studenty, kteří mají zapsané předměty do posledních ročníků, a to s omezením účasti do 20 osob. Studenti posledních ročníků Fakulty sportovních studií MU pak mohou od středy chodit na sportovní výuku i do vnitřních prostor, opět v maximálním počtu 20 osob.

21. 11. 2020

Změny umožní také prezenční zkoušení v maximálním počtu deseti osob v jedné místnosti. Povolené budou individuální konzultace a praxe u třetích osob.

Přestože dochází k uvolňování opatření a Česká republika se od pondělí posune z nejvyššího na 4. stupeň rizika nákazy, zůstává Masarykova univerzita v červeném stupni pohotovosti na univerzitním eskalačním semaforu.

Přehled všech článků