K 1. červenci končí na MU testování i sběr dat o výsledcích testů

Od čtvrtka 1. července končí v souladu s vládními nařízeními na Masarykově univerzitě povinnost nechat se testovat a vstupovat do budov pouze s platným negativním testem na koronavirus.

29. 6. 2021

Konec testování platí pro zaměstnance i studenty a k 1. červenci budou proto zrušena všechna odběrová místa zřízená pro testování zaměstnanců v rámci MU a také přednostní testování studentů MU na brněnském výstavišti.

V souvislosti s tím bude ukončen také sběr informací o výsledcích testů, které museli studenti uvádět v Informačním systému MU a zaměstnanci pak v Inetu.

Jedinou povinností, která zůstane zachována pro zaměstnance, je nahlásit zaměstnavateli případný pozitivní výsledek testu na koronavirus, a to v aplikaci Prevence Covid-19 v Inetu.

Přehled všech článků