V podzimním semestru bude výuka na MU převážně v online režimu

Výuka na Masarykově univerzitě bude mít od začátku akademického roku 5. října primárně bezkontaktní podobu. Přednostně se proto bude odehrávat v online prostředí. S variantou prezenční výuky se počítá jen u prvních ročníků, u vyšších ročníků pouze v nezbytných případech, jako jsou laboratorní cvičení a malé seminární skupiny v praktických a klinických předmětech.

21. 9. 2020

Výuka na Masarykově univerzitě bude mít primárně bezkontaktní podobu. Přednostně se proto bude odehrávat v online prostředí. S variantou prezenční výuky se počítá jen u prvních ročníků, u vyšších ročníků pouze v nezbytných případech, jako jsou laboratorní cvičení a malé seminární skupiny v praktických a klinických předmětech. Toto opatření potrvá minimálně po celý podzimní semestr, který na MU začne 5. října.

Výuku v online prostředí univerzita garantuje také zahraničním studentům, kteří měli přijet v rámci mobilitních programů nebo na dlouhodobější studijní pobyt.

Do online prostředí se přesouvají také akademické obřady a společenské akce.

Přehled všech článků