Využijte bezplatné psychologické poradenství pro studenty a zaměstnance

Pro studenty i zaměstnance Masarykovy univerzity, kteří by si potřebovali v souvislosti s pandemií koronaviru promluvit s psychologem, jsou k dispozici bezplatné online konzultace. Je možné využít e-mail nebo Skype.

13. 4. 2020 16:28

Pro studenty

Pro studenty funguje na Masarykově univerzitě dlouhodobě služba Psychologického poradenství, aktuálně je ale kvůli vládním nařízením jen v online režimu. V souvislosti s aktuální krizovou situací Poradenské centrum MUNI zřídilo speciální službu krizové psychologické pomoci s upraveným režimem zkrácených online konzultací (Skype, email) pro témata související s pandemií koronaviru. Poptávku je potřeba poslat na e-mailovou adresu koronavirus@muni.cz. Do předmětu zprávy uveďte: Pomoc psychologa - student.

Pro zaměstnance

Zaměstnanci Masarykovy univerzity můžou v tuto chvíli kontaktovat psychology Lubomíra Smekala a Ludmilu Piňosovou (přes e-maily lsmekal@gmail.com a ) nebo se můžou obrátit na kohokoli z týmu Ústavu psychologie a psychosomatiky Lékařské fakulty MU. Všichni jsou připravení konzultovat po e-mailu, případně přes Skype.

Tipy ke čtení

Universitas.cz: Jak zvládat izolaci? Nelžete dětem, všechno beztak vycítí. A nepopírejte vlastní krizi

Magazín M: Jsme na jedné lodi i v karanténě. Jak si zachovat duševní pohodu?

phil.muni.cz: 8 doporučení, jak lépe zvládat současnou situaci

psych.fss.muni.cz: Psychologická první pomoc pro akademiky

Přehled všech článků