Mgr. Klára Maliňáková, Ph.D.

Kvalifikace

Probíhající řízení

Habilitační řízení
Jméno uchazeče v době konání řízení Mgr. Klára Maliňáková, Ph.D.
Pracoviště uchazeče v době konání řízení Institut sociálního zdraví Univerzita Palackého v Olomouci
Obor řízení Psychologie
Fakulta zajišťující řízení Fakulta sociálních studií
Stav řízení probíhající řízení
Datum zahájení řízení 12. 2. 2024
Habilitační práce (veřejná část) Religiosity and Spirituality in Association with Health and Possible Sources of Heterogeneity of Research Findings
Důvod pro omezení zveřejnění práce: The studies have been published in academic journals which either did not permit an open access framework or the open access fee was not paid.
Složení habilitační komise
Předseda prof. PhDr. Petr Macek, CSc. (Fakulta sociálních studií MU)
Členové prof. PhDr. Ivo Čermák, CSc. (Fakulta sociálních studií MU)
doc. PhDr. Martina Hřebíčková, Dr., DSc. (Psychologický ústav AV ČR, v.v.i.)
doc. PaedDr. Petra Lajčiaková, PhD. (Filozofická fakulta, Katolická univerzita v Ružomberku)
prof. Raymond F. Paloutzian, Ph.D. (Westmont College, Claremont Graduate University, USA)