Ing. Mgr. Lucie Coufalová, Ph.D. et Ph.D.

odborná asistentka – Katedra ekonomie

kancelář: 506
Lipová 507/41a
602 00 Brno

Zobrazit na mapě

e‑mail:
sociální a akademické sítě:
Kvalifikace

Probíhající řízení

Habilitační řízení
Jméno uchazeče v době konání řízení Ing. Mgr. Lucie Coufalová, Ph.D. et Ph.D.
Pracoviště uchazeče v době konání řízení Ekonomicko-správní fakulta
Obor řízení Hospodářská politika
Fakulta zajišťující řízení Ekonomicko-správní fakulta
Stav řízení řízení zahájeno
Datum zahájení řízení 24. 1. 2024
Habilitační práce (veřejná část) Lost in Transition and Ballot Papers: Four Papers on Economic Policy
Důvod pro omezení zveřejnění práce: The appendix contains full published versions of papers. The license agreements with publishers do not allow sharing of published versions of papers with third parties. All papers are available online at journals' websites. Links are available in the public part of the habilitation thesis.
Složení habilitační komise
Předseda prof. Ing. Zdeněk Tomeš, Ph.D. (Ekonomicko-správní fakulta MU)
Členové Prof. Benny Geys, Ph.D. (Department of Economics, BI Norwegian Business School)
doc. Mgr. Karel Kouba, M.A., Ph.D. (Středisko ibero-amerických studií, Filozofická fakulta, Univerzita Karlova)