Dr. rer. pol. Tomáš Imrich Profant

Probíhající řízení

Habilitační řízení
Jméno uchazeče v době konání řízení Dr. rer. pol. Tomáš Imrich Profant
Pracoviště uchazeče v době konání řízení Ekonomická univerzita v Bratislavě, Fakulta mezinárodních vztahů
Obor řízení Politologie
Fakulta zajišťující řízení Fakulta sociálních studií
Stav řízení probíhající řízení
Datum zahájení řízení 20. 11. 2023
Habilitační práce (veřejná část) Rozvoj a rozvojová pomoc: Historické, teoretické a empirické štúdie
Důvod pro omezení zveřejnění práce: The rights to the publication of the scientific articles in Part B belong to the publishers of those articles.
Oponenti habilitační práce doc. Mgr. et Mgr. Oldřich Krpec, Ph.D. (Fakulta sociálních studií MU)
doc. PhDr. Šárka Cabadová Waisová, Ph.D. (Západočeská univerzita v Plzni)
dr hab. Małgorzata Myśliwiec, prof. UŚ (Slezská univerzi)
Složení habilitační komise