Detail videa

 

DVD prezentace Masarykovy univerzity (6 min) (2.12.2008)


Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujete přehrávač odkaz do nového oknaAdobe Flash Player a prohlížeč se zapnutým javascriptem.
Adobe Flash Player také nepodporuje přehrávání v 64-bit prohlížeči. Flash Player můžete spustit v 32-bit prohlížeči běžícím na 64-bit operačním systému.


Anotace

Cílem tohoto prezentačního DVD je představit Masarykovu univerzitu jako dynamicky se rozvíjející univerzitu se sídlem v centru atraktivního regionu jižní Moravy. DVD je určené k propagaci na konferencích, při oficiálních návštěvách, na dnech otevřených dveří pro studenty i veřejnost nebo například při studentských akcích či prezentaci na webových stránkách.

Do přípravy DVD byli zapojeni také studenti Fakulty sociálních studií a jedním z jeho hlavních realizátorů byl kameraman, režisér a střihač Tomáš Vaverka, student Filozofické fakulty, oboru Teorie a dějiny filmu a audiovizuální kultury.


Jiné formáty videa


Anglická verze


Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujete přehrávač odkaz do nového oknaAdobe Flash Player a prohlížeč se zapnutým javascriptem.
Adobe Flash Player také nepodporuje přehrávání v 64-bit prohlížeči. Flash Player můžete spustit v 32-bit prohlížeči běžícím na 64-bit operačním systému.Jiné formáty videa