Předmětová anketa je jedním ze základních nástrojů studentského hodnocení výuky na celouniverzitní úrovni. Jejím prostřednictvím se mohou všichni studenti vyjádřit každý semestr ke všem svým předmětům a vyučujícím.

Studenti poskytují zpětnou vazbu prostřednictvím 6 otázek.

Dvě otázky se vztahují k předmětu, na tyto otázky se proto v rámci vybraného předmětu odpovídá pouze jednou bez ohledu na to, kolik vyučujících je k danému předmětu přiřazeno.

Čtyři otázky se vztahují ke konkrétnímu přednášejícímu nebo cvičícímu daného předmětu nebo seminární skupiny. Tyto otázky se zobrazí u každého z vyučujících zvlášť.

Hodnocenými aspekty jsou:

1. Přínosnost předmětu pro studenta
  2. Objem studijní zátěže
  3. Pedagogické schopnosti vyučujícího
  4. Připravenost vyučujícího
  5. Sdělení požadovaných znalostí a dovedností
  6. Komplexní zpětná vazba vyučujícímu

Výsledky předmětové ankety jsou umístěny v autentizované části Informačního systému MU po ukončení sběru dat.

Více informací o celouniverzitní předmětové anketě se můžete také dočíst v IS MU v nápovědě pro studenty nebo pro učitele.

Zpět na předmětovou anketu