1. S výsledky se pracuje
Výsledky ankety využívají vedoucí pracovníci jako jeden ze vstupů při hodnocení svých podřízených. Výsledky předmětové ankety jsou dále zohledněny např. i v Ceně rektora MUNI pro vynikající pedagogy.

2. Zpětná vazba vyučujícím
Zpětná vazba od studentů je zásadní a cenný vstup pro neustálé zlepšování pedagogické práce. Ačkoliv se to možná nezdá, všechny vyučující zajímá názor jejich studentů.

3. Zpřístupnění výsledků studentům
Studentům, kteří dostatečně vyplní anketu, jsou po vyhodnocení ankety zpřístupněny všechny výsledky ankety.

4. Komentáře vyučujících
Možnost reagovat na výsledky ankety mají samotní vyučující. Jejich případné komentáře budou zveřejněny společně s výsledky pouze těm studentům, kteří anketu jako celek dostatečně vyplní.

5. Odpovědi jsou anonymizovány
Osobní údaje studentů (jméno, učo atp.) nejsou správci systému nikomu sdělovány.

Zpět na předmětovou anketu