Vytváříme koncepce projektů externího a interního marketingu MU.

• Vytváříme koncepce projektů externího a interního marketingu MU
  • Podporujeme, koordinujeme a realizujeme akce, díky kterým můžeme popularizovat vědu a výzkum na MU. Jsme podepsáni pod Masarykovou juniverzitou, Nocí vědců nebo Science slamy. Pomáháme objevit nadané žáky v rámci Středoškolské odborné činnosti.
  • Připravujeme a realizujeme marketingové akce podporující rozvoj zájmu o studium na MU a komunikujeme s uchazeči o studium na MU.
  • Budujeme univerzitní komunitu, rozšiřujeme síť absolventů MU, spolupracujeme se Spolkem absolventů a přátel MU.
  • Jsme partnery studentských spolků MU, spolupracujeme na realizaci společenských i sportovních akcí studentů. Najdete nás za Plesem studentů, kláními v hokeji nebo na osmiveslicích i studentským Majálesem.
  • Řídíme vizuální styl MU a koordinujeme propagaci značky MU.
  • Realizujeme projekty sponzoringu a fundraisingu na MU, rozvíjíme spolupráci s městem Brnem, Jihomoravským krajem, neziskovými a příspěvkovými organizacemi.
  • Připravujeme a organizujeme oficiální a společenské akce MU a akademické obřady.
  • Tvoříme portfolio propagačních produktů značky MUNI, provozujeme munishop.cz.
  • Umíme copywriting, píšeme texty pro potřeby PR článků v médiích, na online i offline materiály.
  • Metodicky podporujeme a spolupracujeme s odděleními vnějších vztahů a marketingu všech fakult a pracovišť MU (setkání kontaktních osob).

Oddělení vnějších vztahů a marketingu RMU

Žerotínovo nám. 617/9, 601 77 Brno