IX. Reprezentační ples [25.1.2008]

První fotografiePředchozí fotografie|...|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|...|Následující fotografiePoslední fotografie
náhled fotografie: 10/16
Detail fotografie

Step

IX. Reprezentační ples se konal v tradičním prostředí překrásnými květinami vyzdobeného Besedního domu u příležitosti 89. výročí založení Masarykovy univerzity. Večerem tradičně provázel Zbyněk Loucký a dá se říci, že tradičně proběhla i výstava fotografií, tentokrát Jiřího Slámy. K tanci hrál již osvědčený SW Band a k poslechu cimbálová muzika Hudci s Kyjova, která našla plno příznivců z řad hostů, kteří ji podpořili svým zpěvem i tancem. Kromě těchto dvou hudebních těles zpestřilo program i stepařské vystoupení a módní přehlídka svatebních šatů z dílny návrhářky Gábiny Páralové. Opět slavily úspěch flambované palačinky, zmrzlinové poháry připravované na přání a degustace vín z moravských vinařství, kterou zajistila Správa kolejí a menz. Hosté pak měli příležitost vychutnat si bílé i červené Univerzitní víno, která zvítězila pro tento akademický rok.

Další informace o události: Detail akce

Další fotografie:

Fotografie 1