Informace o projektu

Nakladatelství Munipress
Další fakulta/pracoviště MU
Přírodovědecká fakulta

Podpora vydání 22. ročníku vědeckého recenzovaného časopisu Geologické výzkumy na Moravě a ve Slezsku. Časopis vydává Ústav geologických věd PřF MU. Otiskuje nejnovější výsledky z různých geologických disciplín. Kromě zkušených badatelů jsou mezi autory i studenti doktorandského studia a časopis dává prostor i nejlepším výsledkům z diplomových prací. Základem článků jsou primární data a fakta z terénních výzkumů, vzorků a modelování, jejich následná základní interpretace a zpracování do krátkého textu. Nad kvalitou článků a dosahování cíle bdí široké spektrum recenzentů, významných odborníků zejména z různých akademických institucí.