Informace o publikaci

Ekonomicko-správní fakulta

Citace
Přiložené soubory
Popis Cílem předkládané monografie je prezentovat další výsledky z několika-letého empirického výzkumu věnovanému řízení zpětných toků v České republice a to zejména výsledky analýz, věnovaných hledání vztahů a sou-vislostí mezi různými proměnnými, jež byly předmětem zkoumání. Vztahy a souvislosti přináší hlubší a detailnější pohled do rámcové situace zkou-mané problematiky, ukazují mimo jiné, jaké podniky, tj. jaké charakteristi-ky podniků a jaké charakteristické prvky jejich řízení zpětných toků souvisí s jinými charakteristikami zkoumaných podniků a s dalšími prvky řízení zpětných toků. Vztahy a souvislosti také umožňují najít odpověď na formu-lované hypotézy o předpokládaném chování podniků, postojích, praktikách a dopadech tohoto chování v konkrétně vymezených oblastech.