Informace o publikaci

Výstavba a modernizace Fakulty informatiky Masarykovy univerzity ve fotografiích Jiřího Víška a textu Šárky Svobodové

VÍŠEK Jiří SVOBODOVÁ Šárka

Rok publikování 2014
Druh Odborná kniha
Citace
Popis Katalog k výstavě fotografií Jiřího Víška Výstavba a modernizace Fakulty informatiky Masarykovy univerzity uspořádané v rámci oslav výročí 20 let Fakulty informatiky MU. Soubor fotografií Výstavby a modernizace Fakulty informatiky Masarykovy univerzity v letech 2012–2014 slouží jako dokument zachycující etapy stavby od počátků do ukončení v různých ročních obdobích po dobu tří let. Popisné celkové pohledy jsou střídány výtvarnými detaily fotografovanými z nadhledu. Úhel záběru těchto snímků je inspirován moderní fotografií meziválečné doby. Doplňující texty o historii budovy Fakulty informatiky ve studii Šárky Svobodové zachycují vliv dvou generací na podobu architektury.