Informace o publikaci

Přednášky a besedy ze XLIX. ročníku Letní školy slovanských (bohemistických) studií

Rok publikování 2016
Druh Editorství odborné knihy
Citace
Popis Jako každý rok připravilo vedení Letní školy slovanských (bohemistických) studií pro 49. běh, konající se od 16. 7. do 13. 8. 2016 na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity, odborné přednášky z jazyka českého a literatury, které prosloví naši i zahraniční bohemisté. Tento cyklus je doplněn o přednášky a besedy z dalších oborů, o něž projevili studenti v minulých letech zájem. Naší hlavní snahou je stále zkvalitňovat výuku, a proto jsme, vycházejíce z připomínek studentů, sborník sylabů ohlášených přednášek doplnili o sylaby besed a stručnou charakteristiku filmů připravených k projekci a vybrané eseje studentů z minulých letních škol. Doufáme, že náš sborník usnadní studentům orientaci v programu LŠSS.