Informace o publikaci

In dubio pro libertate. Úvahy nad ústavními hodnotami a právem. Pocta Elišce Wagnerové u příležitosti životního jubilea

Logo poskytovatele

POSPÍŠIL Ivo KOKEŠ Marian

Rok publikování 2009
Druh Editorství tématického sborníku
Fakulta / Pracoviště MU

Fakulta sociálních studií

Citace
Popis Sborník vydaný k poctě místopředsedkyně Ústavního soudu se skládá ze tří částí. První část obsahuje příspěvky českých a zahraničních konstitucionalistů a dalších odborníků, které pojednávají o roli ústavního soudnictví, věnují se rozličným otázkám ústavního práva a detailně reflektují významná rozhodnutí Ústavního soudu ČR. V druhé části se příspěvky věnují množství současných a minulých aktivit Elišky Wagnerové a konečně třetí část obsahuje blahopřejné texty vyznačných českých a zahraničních osobností.