Informace o publikaci

Petroarchaeology in the Czech Republic and Poland at the beginning of the 21st century. Proceedings of the 4th International Petroarcheological Symposium in Wroclaw, October 2007, 11 to 13

Název česky Petroarcheologie v České republice a Polsku na počátku 21. století. Příspěvky ze 4. mezinárodního petroarcheologického symposia ve Wroclawi, 11. až 13. října 2007

PŘICHYSTAL Antonín KRMÍČEK Lukáš HALAVÍNOVÁ Michaela (eds.)

Rok publikování 2008
Druh Editorství tématického sborníku
Fakulta / Pracoviště MU

Přírodovědecká fakulta

Citace
Popis Sborník obsahuje referáty ze 4. mezinárodního petroarcheologického symposia, které proběhlo ve Wroclawi v roce 2007. Prezentovány byly především výsledky z Polska a České republiky se zaměřením na štípané, broušené a ostatní artefakty, pravěkou keramiku a středověké stavební kameny.