Informace o publikaci

Fakulta / Pracoviště MU

Lékařská fakulta

Citace
Popis Publikace Vztahy v dospívání shrnuje různé aspekty vývoje vztahů dospívajících, kterým nebylo dosud věnováno v tuzemské odborné literatuře mnoho pozornosti. Řada tradičních názorů je revidována a aktualizována, publikace reflektuje změny společensko-historické a kulturní, které mají vliv na průběh a náplň období dospívání. Prezentované studie mají přehledový charakter a autoři do většiny z nich zasazují také výsledky vlastních relevantních výzkumů. Autorský tým je z převážné většiny tvořen pracovníky Institutu pro výzkum dětí, mládeže a rodiny na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně.