Přehled absolventů [2016]

Statut absolventa náleží absolventovi fakulty, která byla v době, kdy úspěšně ukončil studium, součástí Masarykovy univerzity, nebo se jí později stala. Absolventi mohou využívat služby odkaz do nového oknaAbsolventské sítě.

Absolventů v roce 2016 je celkem: 134

Písmeno A, strana 1Písmeno B, strana 1Písmeno C, strana 1Písmeno D, strana 1Písmeno E, strana 1Písmeno F, strana 1Písmeno G, strana 1Písmeno H, strana 1Písmeno CH, strana 1Písmeno I, strana 1Písmeno J, strana 1Písmeno K, strana 1Písmeno L, strana 2Písmeno M, strana 2Písmeno N, strana 2Písmeno O, strana 2Písmeno P, strana 2Písmeno Q, strana 2Písmeno R, strana 2Písmeno S, strana 2Písmeno T, strana 3Písmeno U, strana 3Písmeno V, strana 3Písmeno W, strana 3Písmeno X, strana 3Písmeno Y, strana 3Písmeno Z, strana 3
První stranaPředchozí strana|1|2|3|Následující stranaPoslední strana
nalezeno: 134 položek, zobrazeno 1 - 50

Ambrosová Alena
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Chemie v oboru Chemie životního prostředí


Babej Ján
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Chemie v oborech Učitelství chemie pro střední školy a Učitelství geografie a kartografie pro střední školy

Bednaříková Vendula
Udělen titul "Bc."
Absolvent studia v programu Chemie v oborech Chemie se zaměřením na vzdělávání a Biologie se zaměřením na vzdělávání

Benešová Klára
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Experimentální biologie v oboru Matematická biologie

Berrová Eva
Udělen titul "RNDr."
Vykonána státní rigorózní zkouška v programu Geografie a kartografie

Binó Lucia
Udělen titul "Ph.D."
Absolvent studia v programu Biologie (čtyřleté) v oboru Fyziologie živočichů

Bodnár Nikolas
Udělen titul "Bc."
Absolvent studia v programu Aplikovaná geografie v oboru Aplikovaná geografie a geoinformatika (zaměření Geoinformatika a trvalá udržitelnost)

Brhelová Michaela
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Chemie v oboru Organická chemie

Brulík Jan
Udělen titul "Ph.D."
Absolvent studia v programu Chemie (čtyřleté) v oboru Chemie životního prostředí

Brzobohatá Anna
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Experimentální biologie v oboru Molekulární biologie a genetika


Cahel Marek
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Geografie a kartografie v oboru Geografická kartografie a geoinformatika

Červeň Jiří
Udělen titul "Ph.D."
Absolvent studia v programu Biologie (čtyřleté) v oboru Molekulární a buněčná biologie


Daněk Martin
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Geografie a kartografie v oboru Sociální geografie a regionální rozvoj

Daňková Gabriela
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Experimentální biologie v oboru Molekulární biologie a genetika

Dobešová Veronika
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Matematika v oboru Finanční matematika

Dohnálek Richard
Udělen titul "Bc."
Absolvent studia v programu Matematika v oboru Statistika a analýza dat

Dokládal Ladislav
Udělen titul "Ph.D."
Absolvent studia v programu Biochemie (čtyřleté) v oboru Genomika a proteomika

Duľa Martin
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Ekologická a evoluční biologie v oboru Zoologie

Dvořáková Libuše
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Biochemie v oboru Chemoinformatika a bioinformatika

Dvořáková Šárka
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Geologie v oboru Geologie


Elsner Petr
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Experimentální biologie v oboru Molekulární biologie a genetika


Fekete Mikuláš
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Geologie v oboru Geologie

Filakovský Marek
Udělen titul "Ph.D."
Absolvent studia v programu Matematika (čtyřleté) v oboru Geometrie, topologie a globální analýza

Flamiková Barbora
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Experimentální biologie v oboru Speciální biologie (zaměření Experimentální biologie rostlin)

Francová Pamela
Udělen titul "Bc."
Absolvent studia v programu Experimentální biologie v oboru Molekulární biologie a genetika


Gaďorek Petr
Udělen titul "Bc."
Absolvent studia v programu Experimentální biologie v oboru Molekulární biologie a genetika (zaměření Molekulární biologie a genetika)

Gahurová Evelína
Udělen titul "Bc."
Absolvent studia v programu Experimentální biologie v oboru Molekulární biologie a genetika (zaměření Molekulární biologie a genetika)

Geidl Stanislav
Udělen titul "RNDr."
Vykonána státní rigorózní zkouška v programu Biochemie

Goišová Alena
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Biochemie v oboru Biochemie

Gregorová Jana
Udělen titul "Bc."
Absolvent studia v programu Experimentální biologie v oboru Molekulární biologie a genetika (zaměření Molekulární biologie a genetika)

Grossová Romana
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Fyzika v oboru Teoretická fyzika a astrofyzika (zaměření Astrofyzika)


Hamanová Markéta
Udělen titul "RNDr."
Vykonána státní rigorózní zkouška v programu Experimentální biologie

Hamšíková Marie
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Experimentální biologie v oboru Molekulární biologie a genetika (zaměření Molekulární biologie a genetika)

Hercik Jan
Udělen titul "Ph.D."
Absolvent studia v programu Geografie (čtyřleté) v oboru Regionální geografie a regionální rozvoj

Hesko Branislav
Udělen titul "Bc."
Absolvent studia v programu Aplikovaná fyzika v oboru Nanotechnologie - aplikovaná fyzika

Holubová Lucie
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Chemie v oboru Chemie životního prostředí

Hönig Sven
Udělen titul "Ph.D."
Absolvent studia v programu Geologie (čtyřleté) v oboru Geologické vědy

Horváth Peter
Udělen titul "Bc."
Absolvent studia v programu Chemie v oboru Chemie

Hrabovský Juraj
Udělen titul "Ph.D."
Absolvent studia v programu Geologie (čtyřleté) v oboru Geologické vědy

Hrozová Jana
Udělen titul "Bc."
Absolvent studia v programu Experimentální biologie v oboru Molekulární biologie a genetika (zaměření Molekulární biologie a genetika)

Hrubý Vít
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Matematika v oboru Matematické modelování a numerické metody


Jeremias Lukáš
Udělen titul "Ph.D."
Absolvent studia v programu Chemie (čtyřleté) v oboru Anorganická chemie

Jeřábková Zuzana
Udělen titul "Bc."
Absolvent studia v programu Geologie v oboru Geologie


Káčerková Michaela
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Antropologie v oboru Antropologie

Kašparová Helena
Udělen titul "Ph.D."
Absolvent studia v programu Biochemie (čtyřleté) v oboru Biochemie

Kejíková Sandra
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Geologie v oboru Geologie

Kempová Monika
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Experimentální biologie v oboru Molekulární biologie a genetika (zaměření Molekulární biologie a genetika)

Kleinová Renata
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Experimentální biologie v oboru Molekulární biologie a genetika

Knoflíčková Alžběta
Udělen titul "Mgr."
Absolvent studia v programu Geografie a kartografie v oboru Sociální geografie a regionální rozvoj

Konířová Markéta
Udělen titul "Bc."
Absolvent studia v programu Antropologie v oboru Antropologie

První stranaPředchozí strana|1|2|3|Následující stranaPoslední strana
nalezeno: 134 položek, zobrazeno 1 - 50