Univerzitní křesťanské hnutí Brno (UKH)

Celouniverzitní spolek

O nás

Univerzitní křesťanské hnutí nabízí prostor prozkoumat a prověřit křesťanskou víru. Čteme a studujeme Bibli a přemýšlíme, jaký dopad má její poselství na náš život, identitu a smysl.

Co je naším posláním?

Chceme taky tvořit otevřenou a bezpečnou komunitu, kde můžeme spolu trávit čas a povídat si o běžných i hlubších tématech. Jelikož jsme spolek studentský, podporujeme, aby byli členové po studiu zapojeni do jiných křesťanských komunit.

Co děláme

Během jarního semestru 2023/2024 se scházíme ve čtvrtky v 18:30 na kolejích Tvrdého ve Společenské místnosti. Setkání jsou otevřeny pro všechny a není nutné se hlásit předem. V době mezi 18:30 - 18:45 stojí někdo z našich členů u dveří. Pokud přijdete později, zavolejte nám na číslo 703 977 237. Může se stát, že by se setkání někdy zrušilo, proto raději mrkněte předem na Facebook nebo nás kontaktujte. O víkendech zvykneme hrát deskovky a v zimě taky bruslit. Jednou za rok v únoru máme společný víkendový pobyt i se studenty z dalších měst. Kromě toho příležitostně pořádáme přednášky o křesťanství.

Název

Univerzitní křesťanské hnutí Brno (UKH)

www.ukh.cz

Jak nás kontaktovat