Reprezentační ples MU [27.1.2006]

První fotografiePředchozí fotografie|...|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|Následující fotografiePoslední fotografie
náhled fotografie: 13/15
Detail fotografie

Palačinky

Již posedmé se v reprezentativních prostorách Besedního domu konal slavnostní ples Masarykovy univerzity, který je pořádaný tradičně k výročí založení univerzity – v roce 2006 připomenul již její 87. výročí. Ples zahájil v příjemném tónu rektor Petr Fiala a po předtančení taneční školy Danza v rytmu valčíku se plesající páry vrhly do víru tance za doprovodu SW – Bandu Brno. Část účastníků si našla své místo ve foyer, kde hrála cimbálová muzika Antonína Stehlíka a kde se konal raut. Již podruhé byl ples zpestřen výstavou – tentokrát fotografií známých osobností, které mají nebo měly vztah k Brnu autora Jiřího Víška. K atraktivitě programu přispěla degustace vín, flambování palačinek a nabídka zmrzlinových pohárů. Překrásná květinová výzdoba, o kterou se zasloužila Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty, dokreslila kouzelné zážitky celého večera.

Další informace o události: Detail akce

Další fotografie:

Fotografie 1