Návštěva Jeho královské Výsosti prince z Walesu na MU [22.3.2010]

První fotografiePředchozí fotografie|...|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|Následující fotografiePoslední fotografie
náhled fotografie: 6/11
Detail fotografie

JKV princ z Walesu na MU

Princ z Walesu diskutoval se studenty Masarykovy univerzity o ochraně životního prostředí O ochraně přírodního bohatství a dalších výzvách 21. století diskutoval princ z Walesu se studenty Masarykovy univerzity v prostorách knihovny v Univerzitním kampusu Bohunice. Jeho královská Výsost se zajímala o názory mladých lidí a jejich zapojení do výzkumu, který může přispět k ochraně životního prostředí. Rektor Masarykovy univerzity udělil princi Velkou zlatou medaili jako výraz ocenění aktivit, jimiž se významně zasadil o prosazování humanitních a demokratických ideálů.

Další informace o události: Detail tiskové zprávy, Detail tiskové zprávy, Detail akce

Další fotografie:

Fotografie 1