Posílení praktických a digitálních dovedností s využitím měřící techniky ve výuce přírodovědných oborů

Praktický kurz zaměřený na práci s digitálními měřícími přístroji v přírodních vědách. Cilová skupina jsou vyučující zeměpisu a přírodovědných předmětů na středních školách.

Termíny kurzu

do 30. 5. 2024 (včetně)

Vše o studiu

Co se naučíte

Během denního workshopu absolvujete blok (9-10:30) zaměřený na seznámení se s nabídkou měřící techniky na trhu a se základy ovládání čidel a potřebného software. Poté proběhnou praktické ukázky úloh s využitím těchto přístrojů v učebně i venku (10:45-12:45) a na závěr (14-15:30) si vyzkoušíte naměřená data zpracovat (upravit graf, přidat statistické údaje) a vizualizovat.

Pro hladký průběh je třeba si přinést mobil, tablet či notebook s možností Bluetooth připojení a v něm mít nainstalovaný program Graphical Analysis od společnosti Vernier.

Jak se přihlásit

Podmínky pro přijetí

Průběh studia, lektoři

Lektoři

Mgr. Jarmila Burianová, Ph.D.

Mgr. Lukáš Dolák, Ph.D.

Ing. Kateřina Tajovská, Ph.D.

Informace o kurzu

Zajišťuje Přírodovědecká fakulta
Garant
Hodinová dotace 20
Délka vzdělávání v týdnech 1

Váháte?
Máte otázku?

Zajímá vás obsah a podmínky studia kurzu Posílení praktických a digitálních dovedností s využitím měřící techniky ve výuce přírodovědných oborů? Zeptejte se nás:

Mgr. Jarmila Burianová, Ph.D.

e‑mail: