MUNI pomáhá na jižní Moravě

Dobrovolnické centrum MUNI POMÁHÁ sleduje situaci v tornádem zasažených oblastech. Centrum organizuje ve spolupráci s Krizovým štábem JMK pomoc dobrovolníků.

26. 6. 2021

Bez popisku

Dobrovolníci centra především odklízí trosky, uklízí, zajišťují program pro děti a poskytují psychologickou pomoc. Chcete-li se k nim přidat, aktuální přehled žádostí o pomoc najdete v aplikaci MUNI POMÁHÁ. Nejvíce třeba jsou dobrovolníci pro manuální práce, odklízení trosek a úklid. Centrum zaznamenává také velký zájem ze strany rodičů o hlídání dětí a zajištění volnočasových aktivit.

Pomoci může každý také prostřednictvím Sbírky pomoci lidem v postižených oblastech jižní Moravy. Přispějte na transparentní účet Masarykovy univerzity. Děkujeme!

Název účtu: MUNI Pomáhá – Tornádo
Běžný účet číslo: 123-3118150227/0100