Univerzita má vlastní e-shop

Univerzita spustila nový internetový obchod s názvem MUNISHOP. V aktuální nabídce je 90 druhů reklamních předmětů včetně oblíbených univerzitních mikin a 400 titulů knih a časopisů vydaných Nakladatelstvím MU Munipress.

9. 5. 2017

Bez popisku

Spuštění e-shopu je reakcí na dlouhodobou poptávku studentů i absolventů po lepší dostupnosti reklamních předmětů, především univerzitních mikin, kterých univerzita jen v roce 2016 prodala víc než tisíc kusů. MUNISHOP by měl kromě podpory značky také zlepšit distribuci knižních titulů vydávaných Nakladatelstvím MU. Vedle odborných publikací a časopisů připravuje MUNIPRESS i publikace určené běžným čtenářům.

Zakoupené zboží je možné si nechat poslat poštou, zatím jen v tuzemsku, v budoucnu se chystá i verze e-shopu v angličtině a doručování do zahraničí. Druhou možností je si zboží objednat a osobně vyzvednout na některém ze tří výdejních míst v Brně. Buď přímo v sídle MUNISHOPU v Nakladatelství MU na adrese Rybkova 19 na Kraví hoře, nebo v knihkupectví v bohunickém kampusu či v Univerzitním shopu Scalanterie v kině Scala na Moravském náměstí.

prohlédnout MUNISHOP

Přehled všech článků