|
Vážené absolventky a vážení absolventi,
v týdnu od 22. dubna už tradičně pořádáme Týden učitelství. Akce s podtitulem Chci (se) učit je určena studujícím učitelských studijních programů nejen na filozofické fakultě, ale také učitelům, lektorům a všem dalším, kteří se zajímají o dění na poli vzdělávání. Na výběr jsou semináře zaměřující se novinky v oblasti oborové didaktiky, stejně jako workshopy vztahující se k problematice využití AI ve vzdělávání, generaci Z, práci třídního učitele či výchovného poradce a mnoho dalšího.
A rádi vás na fakultě potkáme také v sobotu 17. května, kdy se zapojíme do festivalu architektury Open House Brno a do Brněnské muzejní noci. Open House nabídne možnost prohlídky protileteckého krytu a komentované Procházky za uměním filozofické fakulty. Muzejní noc letos láká hlavně na workshopy pro děti, teenagery i dospělé. Přijďte si vyrobit reliéf ze sádry nebo se zaposlouchat do Janáčkovy hudby a vytvořit pod vedením výtvarníků koláž, kterou rozpohybujete na svém mobilním telefonu.
Krásné jarní dny přeje
Zuzana Šalamounová proděkanka pro studium učitelských programů a celoživotní vzdělávání
|