Tvoje jméno, tvoje hodnota

Od začátku kariéry až do důchodu, máloco má na náš život tak velký vliv jako kvalitní osobní komunikace.

Můžeme být sebelepšími odborníky – pokud nedokážeme komunikovat pravidelně, vědomě a vlivně s lidmi, na kterých nám záleží, nikdo o nás nebude vědět a nikdo nebude ochotný zaplatit za naši práci tolik, kolik si zasloužíme.

Kde ale začít? Jak stavět svoji osobní značku zdravě od samého začátku? O tom bude tento virtuální workshop s Cristinou Muntean.

V průběhu workshopu se dozvíte, proč je důležité začít s budováním osobní značky právě teď, na koho a na co byste se měli soustředit nejvíce a na jakých komunikačních kanálech nesmíte chybět, abyste se mohli uplatnit s lehkostí jak na trhu práce, tak v další akademické kariéře. Na konci workshopu budete odcházet s plným seznamem nápadů a konkrétních kroků, které můžete uplatnit hned, abyste uspěli v kariéře i ve své osobní a profesní komunikaci.

Podívejte se na videopozvánku, ve které zjistíte, co vás bude na webináři čekat a co všechno se na něm dozvíte!Pořadatel
Kariérní centrum
Další informace, fotografie nebo videa k události
https://kariera.muni.cz/aktualne/kalendar-akci/online-workshop-s-cristinou-muntean-tvoje-jmeno-tvoje-hodnota-jak-ze-sebe-udelat-dobre-placenou-osobni-znacku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info