COIL spolupráce s University of Saskatchewan

University of Saskatchewan v současnosti poptává zahraniční vyučující, kteří by ve spolupráci s místními akademiky vzájemně propojili své předměty a nabídli svým studentům v Kanadě a v ČR mezinárodní rozměr výuky. Vše probíhá online a studenti (i vyučující) tak získají mezinárodní zkušenost, aniž by museli opustit domov.

O co se jedná?
Pro tento model výuky se používá zkratka COIL (Collaborative Online International Learning). Jedná se o poměrně běžně využívaný model výuky a zahraniční spolupráce, který v době pandemie obrovsky nabývá na významu. COIL spojuje vyučující a studenty napříč světadíly (a někdy i napříč obory). Typicky se dva (nebo více) vyučujících z různých zemí domluví na spolupráci. Výsledkem může být obohacení existujících kurzů o mezinárodní rozměr nebo vznik úplně nového kurzu.

Jaké to má přínosy?
Studenti mají příležitost alespoň virtuálně nahlédnout do výuky jiné univerzity a mohou spolupracovat se spolužáky na společných projektech. Částečně tak podobné kurzy studentům vynahradí zkušenost se zahraničním pobytem, aniž by museli přerušit své studijní závazky na FSpS. Vyučujícím se také otevírají možnosti ke spolupráci, a to nejen ve výuce ale i ve výzkumu.

Na University of Saskatchewan se vyučují programy blízké FSpS, najít kolegu nebo kolegyni z oboru by tak neměl být problém. Možnosti můžete prozkoumat na jejich webových stránkách:
College of Kinesiology
School of Rehabilitation Science

Podrobnosti o COIL projektech na University of Saskatchewan

Zájemci o spolupráci s kolegy na University of Saskatchewan by měli vyplnit dotazník nejpozději do 1.4. 2021

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info