Elektronické čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění pro vstup do budov MU

Výjimku ze zákazu vstupu do budov Masarykovy univerzity mají studenti posledních ročníků, kteří potřebují kvůli konzultacím a závěrečným pracím fyzicky přijít do školy. Musejí ale doložit prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Najdou ho v Informačním systému MU:

20. 4. 2020 8:32

Podmínky, za kterých studenti posledních ročníků můžou před 15. květnem mít přístup do budov Masarykovy univerzity, stanovuje opatření ministerstva zdravotnictví a mimořádné opatření rektora.

Klikněte zde pro Čestné prohlášení o nenařízení karantény a o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění v Informačním systému MU.

Přehled všech článků