K očkování se prioritně mohou registrovat i doktorandi podílející se na výuce

K prioritnímu očkování proti nemoci Covid-19 se mohou nově přihlásit také studenti doktorských studijních programů, kteří se podílejí na výuce. Kód potřebný k rezervaci v Centrálním rezervačním systému obdrží v následujících dnech od své fakulty.

12. 5. 2021

K registraci je třeba mít kromě kódu také potvrzení o podílu na kontaktní výuce, ať už v elektronické či listinné podobě, které by jim měla zaslat fakulta spolu s registračním kódem.

Prioritní registrace pro akademické pracovníky a další osoby podílející se na výuce je otevřená do 15. června 2021.

Zájemci o očkování se nejprve registrují na internetové adrese crs.mzcr.cz přes dlaždici Očkování krok – 1: Registrace. Právě v tomto kroku, kromě řady jiných údajů, zadají do webového formuláře unikátní kód. Při registraci si mohou vybrat jakékoli očkovací centrum v ČR. Z prioritních skupin zakliknou Akademický pracovník VŠ.

Ke druhému kroku k očkování, kterým je rezervace, slouží stejný web jako k registraci, konkrétně dlaždice Očkování – krok 2: Rezervace termínu. Zájemci o vakcinaci proti covidu-19 k této fázi přistoupí po SMS výzvě z vybraného očkovacího místa.

Dotazy týkající se konkrétního zařazení do prioritní skupiny směřujte na vaši fakultu. Obecné dotazy k očkování pak na ockovanicovid@muni.cz.

Přehled všech článků