Koleje MUNI: Studenti se můžou odhlásit i na dálku. Dostanou slevu 70 procent

Masarykova univerzita vyjde vstříc studentům, kterým stávající omezení pohybu a přerušení kontaktní výuky komplikuje situaci s ubytováním na kolejích. Všem těmto studentům umožní vedle fyzického odhlášení a odstěhování věcí do 11. 4. ještě takzvané technické odhlášení na dálku pomocí e-mailu do 11. 4. Studenti, kteří chtějí, mohou na kolejích dál bydlet za standardních podmínek.

4. 4. 2020 11:00

V praxi bude technické odhlášení vypadat tak, že studenti, kteří si nemohou přijít své věci z pokojů osobně vyzvednout z důvodů omezení pohybu, a nemohou nebo nechtějí tak učinit ani prostřednictvím spolužáků či jiné blízké osoby nebo dobrovolníků koordinovaných Studentskou komorou AS MU a kolejními radami, nabízí Správa kolejí a menz MU možnost, že jim jejich věci budou uschovány v zapečetěných pokojích. V takovém případě dostanou studenti slevu 70 procent z běžné ceny kolejného. Vztahovat se bude na období od 1. dubna do 18. května 2020, s možností prodloužení do 30. června 2020, kdy však takto odhlášení studenti nebudou mít do kolejí žádný přístup.

Stejnou slevu z kolejného dostanou také studenti zapojení do dobrovolnických aktivit při řešení krize způsobené epidemií.

Podrobnosti najdete na webu skm.muni.cz.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info