Online koncert jako poděkování dobrovolníkům a dárcům. Zahraje Ghost of You

Ve čtvrtek 9. dubna bude koncert k vidění na facebookové stránce Masarykovy univerzity a na webu munipomaha.cz.

9. 4. 2020 11:50

Do akce MUNI pomáhá se přihlásilo přes 4300 dobrovolníků, kteří zatím pomohli více než 1700 lidem a institucím. A dalších více než 1200 lidí přispělo 2,2 miliony korun na materiální zajištění této pomoci.

Poděkováním všem bude koncert mladé brněnské kapely Ghost of You složené ze studentů a absolventů MUNI. A protože stále platí nouzový stav, nejde to jinak než online.

Ve čtvrtek 9. dubna v 19 hodin budeme živě streamovat na facebookové stránce Masarykovy univerzity a munipomaha.cz ​ze společného studia MUNI TV, Studex.tv a Radio R. Koncert zahájí i rektor Masarykovy univerzity Martin Bareš a organizátoři z Dobrovolnického centra MU.

Přehled všech článků