Zasedl Krizový štáb MU

14.30: Krizový štáb Masarykovy univerzity dnes projednal aktuální situaci a další opatření. Na základě hromadného e-mailu rozeslaného v neděli večer všem studentům a zaměstnancům MU začalo přibývat opakujících se dotazů na preventivní postupy. Ještě během dneška proto bude na muni.cz/koronavirus připravena sekce Často kladené dotazy, která bude průběžně aktualizována.

9. 3. 2020

Rektor dále informoval o svém rozhodnutí zrušit svou dlouho plánovanou pracovní cestu do USA ve dnech 13. 3. až 22. 3., jelikož považuje za odpovědné, aby byl osobně přítomen na univerzitě v zájmu rychlého a operativního rozhodování.

Další setkání Krizového štábu MU se uskuteční nejpozději ve středu 11. 3. Na středu 11. 3. rektor rovněž svolává mimořádné kolegium rektora, aby s děkany konzultoval aktuální situaci. Vedení MU je připraveno operativně reagovat na další vývoj vnější situace.

Přehled všech článků