Dr. rer. pol. Mgr. Michaela Kováčová

Probíhající řízení

Habilitační řízení
Jméno uchazeče v době konání řízení Mgr. Michaela Kováčová
Pracoviště uchazeče v době konání řízení Katedra germanistiky, Filozofická fakulta Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích
Obor řízení Didaktika cizího jazyka
Fakulta zajišťující řízení Pedagogická fakulta
Stav řízení probíhající řízení
Datum zahájení řízení 2. 6. 2022
Habilitační práce (veřejná část) Stellung der Filmarbeit im DaF-Unterricht in der Sekundarstufe II in der Slowakei
Důvod pro omezení zveřejnění práce: Text habilitační práce byl odevzdaný jako rukopis knihy do vydavatelství Waxmann. Ve smlouvě mezi autorkou a vydavatelstvím autorka jsou autorská práva přenesena na vydavatelství, včetně práva na elektronické zveřejnění díla.
Oponenti habilitační práce doc. PhDr. Martin Lachout, Ph.D. (Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem - Filozofická fakulta)
prof. PhDr. Zuzana Bohušová, PhD. (Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici - Filozofická fakulta)
prof. dr hab. Przemysław Gębal (Slezská technická univerzita, Institut pro výzkum ve vzdělávání a komunikaci)
Složení habilitační komise