MUNIVERSE

Vítej v MUNIVERSE, nejlepším místě, kde můžeš prožít svá studentská léta! Brouzdej mapou a objevuj vše, co ti studium na MUNI nabízí. Fakulty, laboratoře, sportoviště, kavárny i bary. Možností máš celý vesmír, tak vzhůru do toho!

Přejít k mapě

Načítám mapu…

Studium

Ekonomicko-správní fakulta

Lipová 507/41a, 602 00 Brno

Peníze hýbou světem. Chceš hýbat penězi? Tady tě provedou zákonitostmi fungování ekonomiky a veřejné správy, principy finančních trhů nebo třeba managementem firem. Fakulta ti navíc, jako málokterá škola v Česku, nabízí možnost studovat ekonomii v kombinaci s obory z jiných fakult MUNI.

Skvělý je i celý komplex, ve kterém Ekonomicko-správní fakulta sídlí. Nachází se kousíček od brněnského výstaviště a přímo v areálu najdeš koleje, menzu i univerzitní tělocvičnu. Super je i kavárna ve vestibulu fakulty.

Na fakultě funguje výběrový projekt Top Students Centre, který organizuje specializované přednášky, workshopy a semináře vedené odborníky z firem, které jsou lídry na trhu. Za zmínku stojí taky spolek Klub investorů, který pořádá veřejné přednášky s inspirativními lidmi.


Předchozí

DRFG Arena

Další

Erasmus Student Network

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info