MUNIVERSE

Vítej v MUNIVERSE, nejlepším místě, kde můžeš prožít svá studentská léta! Brouzdej mapou a objevuj vše, co ti studium na MUNI nabízí. Fakulty, laboratoře, sportoviště, kavárny i bary. Možností máš celý vesmír, tak vzhůru do toho!

Přejít k mapě

Načítám mapu…

Spolky

Filmový festival Fakulty informatiky MU

Moravské náměstí 127/3, 602 00 Brno

Jeden květnový večer, kdy při soutěžní přehlídce krátkometrážních filmů praskají posluchárny Fakulty informatiky a sál Univerzitního kina Scala ve švech, to je Filmový festival Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Každý rok má festival jiné téma, a vždycky to stojí za to.

Do soutěže se může přihlásit kdokoli ze studentů či absolventů MUNI. Pokud by ses rád zapojil, ale nemáš moc zkušeností, nevadí. Můžeš si zapsat několik předmětů, které tě zasvětí do tvorby filmů. Vyučují se na třech fakultách (Fakultě informatiky, Filozofické fakultě a Fakultě sociálních studií) a naučí tě vše podstatné od tvorby scénáře až po postprodukci. S přihlášením získáš kromě zkušeností taky cenné kredity. Proto i když nezískáš vítěznou sošku Filmobola nebo jednu z hodnotných cen, pořád ti má tato akce co nabídnout.

Více o filmovém festivalu


Předchozí

Farmaceutická fakulta

Další

Filozofická fakulta

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info