Vedoucí skupiny GIS

Pracoviště
Divize informačních systémůÚstav výpočetní techniky
Termín přihlášek
9. 11. 2017
Nástup
dle dohody

Místo poštovní adresy hlásíte souřadnice GPS? Za nejlepší mapu v historii považujete tu digitální? Pak čtěte dále: Hledáme koordinátora a integrátora interních i externích projektů webových GISů.

Vyvíjíme mapové a vizualizační aplikace určené desítkám tisíc uživatelů na Masarykově univerzitě i mimo ni. Dovnitř univerzity se specializujeme  na orientaci v prostorách a vizualizaci jejich vybavení, pro externí projekty řešíme webové mapové aplikace na míru.

Základní podmínky:

  • Pracoviště: Ústav výpočetní techniky, Divize informačních systémů
  • Úvazek: pracovní poměr, plný event. částečný
  • Místo výkonu práce: Brno, Žerotínovo nám. 9
  • Přihlášky: do 9. 11. 2017
  • Nástup: dle dohody.

Popis pozice:

  • Řízení práce skupiny GIS, zabývající se vývojem a provozem interních aplikací pro správu a vizualizaci prostorových dat na Masarykově univerzitě a řešením externě financovaných projektů s GISovou složkou. Více informací na https://it.muni.cz/kategorie/mapy-a-geograficke-informacni-systemy.
  • Koordinace řešení interních a externích projektů z oblasti GIS.
  • Koordinace komunikace s uživateli GISových systémů a aplikací.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v geografii nebo informatice či příbuzném technickém oboru;
  • zkušenost s vedením vývoje webových aplikací;
  • znalost problematiky GIS (min. 3 roky praxe, širší rozhled);
  • výhodou je znalost JavaScriptu, HTML, CSS, zkušenost s knihovnou OpenLayers 3 a nástroji Google Closure, znalost Node.js, GIT, zkušenosti s technologiemi ESRI (ArcGIS for Server, ArcGIS for Desktop, ArcGIS REST API), zkušenost s nástroji pro automatizaci vývoje (gulp, grunt);
  • analytické a logické myšlení, aktivní přístup k řešení problémů, zájem a schopnost osvojovat si nové znalosti;
  • zodpovědnost, spolehlivost, schopnost vést a motivovat tým, schopnost komunikovat s uživateli;
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2.

Nabízíme:

  • tvůrčí a různorodou práci v univerzitním prostředí s možností dalšího odborného růstu;
  • zázemí a zkušenosti celé Divize informačních systémů ÚVT MU, příjemný a odborně fundovaný pracovní kolektiv;
  • pružnou pracovní dobu;
  • finanční ohodnocení odpovídající znalostem a odvedené práci;
  • zaměstnanecké benefity (30 dní dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění).

Kontakt
Písemné nabídky doložené strukturovaným životopisem a motivačním dopisem v českém jazyce přijímá Personálně-mzdové oddělení Ústavu výpočetní techniky MU, Botanická 68a, 602 00 Brno, formou e-přihlášky (odkaz viz níže).

Elektronická přihláška

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info