Studijní referent / studijní referentka pro přijímací řízení (zástup za rodičovskou dovolenou)

Pracoviště
Studijní odděleníFilozofická fakulta
Termín přihlášek
25. 10. 2020
Nástup
1.1.2021

Tajemník Filozofické fakulty Masarykovy univerzity vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Studijní referent / studijní referentka pro přijímací řízení    (zástup za rodičovskou dovolenou)

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání magisterského typu
  • výborná znalost práce na PC (Excel, Word)
  • výborná znalost anglického jazyka
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti
  • schopnost zvládat náročné pracovní tempo
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • znalost VŠ zákona a studijních předpisů výhodou
  • znalost IS MU a akademického prostředí výhodou

Předpokládaná náplň práce:

  • zajištění agendy přijímacího řízení
  • vyřizování administrativy spojené s přijímacím řízení
  • komunikace s uchazeči, i s uchazeči ze zahraničí
  • zpracování analýz a rozborů

Nabízíme:

  • kvalitní pracovní prostředí, podmínky a technické vybavení
  • zaměstnanecké benefity ( 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na očkování a další)
  • místo pracoviště - nově zrekonstruovaná budova v centru Brna s výbornou dostupností MHD
  • možnost parkování v podzemní garáži

Přihlášky doložené profesním životopisem, motivačním dopisem a fotokopiemi dokladů o vzdělání přijímá personální oddělení Filozofické fakulty MU do 20.10.2020 formou e-přihlášky (níže).

Elektronická přihláška

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení