Studijní referent / studijní referentka   (zástup za rodičovskou dovolenou)

Pracoviště
Studijní odděleníFilozofická fakulta
Termín přihlášek
27. 10. 2020
Nástup
1. 1. 2021

Tajemník Filozofické fakulty Masarykovy univerzity vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Požadavky:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • výborná znalost MS Office (Excel, Word)
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • analytické schopnosti
  • příjemné vystupování
  • schopnost zvládat náročné pracovní tempo
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • znalost VŠ zákona a studijních předpisů výhodou
  • orientace v prostředí vysokého školství výhodou

Předpokládaná náplň práce:

  • zajištění agendy bakalářských a magisterských studijních programů
  • vyřizování administrativy spojené se studiem
  • komunikace se studenty
  • zpracování analýz a rozborů

Nabízíme:

  • kvalitní pracovní prostředí, podmínky a technické vybavení
  • zaměstnanecké benefity ( 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na očkování a další)
  • místo pracoviště - nově zrekonstruovaná budova v centru Brna s výbornou dostupností MHD
  • možnost parkování v podzemní garáži

Přihlášky doložené profesním životopisem, motivačním dopisem a fotokopiemi dokladů o vzdělání přijímá personální oddělení Filozofické fakulty MU do 27.10.2020 formou e-přihlášky (níže).

Elektronická přihláška

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení