Technik správy budov - instalatér

Pracoviště
Správa budov Fakulta informatiky
Termín přihlášek
31. 1. 2021
Nástup
1.3.2021 nebo dohodou
Elektronická přihláška

Tajemnice Fakulty informatiky vypisuje pro Správu budov výběrové řízení na pozici technik správy budov - instalatér (hlavní pracovní poměr).

Požadavky

  • Střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, předchozí praxe v oboru min. 5 let
  • Manuální zručnost, fyzickou zdatnost a odpovídající pracovní nasazení
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost s důrazem na kvalitu odvedené práce
  • schopnost komunikace v češtině/slovenštině a schopnost práce v kolektivu
  • Trestní bezúhonnost
  • Držitel průkazu odborné kvalifikace svářeče – ruční obloukové svařování obalenou elektrodou
  • Praxe nebo držitel průkazu polyfúzního svařování (vítáno, není podm.)

Náplň pracovní činnosti

  • Zajišťuje údržbu budov, denní kontroly a odstraňování zjištěných závad souvisejících s provozem budov (mimo profesi elektro)

Co nabízíme

  • Zázemí významné a úspěšné instituce
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Motivující mzdové a pracovní podmínky
  • Benefity - stravenky, penzijní připojištění, příspěvek na očkování, Multisport karta, 6 týdnů dovolené
  • Zaškolení na pracovní pozici
  • Místo výkonu práce: Botanická 68a, Brno
  • Pracovní doba 8 hodin denně

Přihlášky doložené strukturovaným životopisem přijímá do 31. 1. 2021 tajemnice FI RNDr. Lenka Bartošková formou e-přihlášky: https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/60354, příp. na e-mail: pers@fi.muni.cz.

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info