Ekonom / ekonomka provozního účetnictví  - (zástup za MD + RD)

Pracoviště
Ekonomické oddělení Filozofická fakulta
Termín přihlášek
7. 3. 2021
Nástup
Ihned
Elektronická přihláška

Tajemník Filozofické fakulty Masarykovy univerzity vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Ekonom / ekonomka provozního účetnictví  -    (zástup za MD + RD)

Náplň práce:

  • spolupráce na tvorbě a kontrole čerpání rozpočtu FF dle zdrojů financování
  • kontrola účetnictví FF + účast ve finanční kontrole v pozici zástupce hlavní účetní
  • účtování vybraných účetních operací
  • účtování vybraných pohledávek a závazků
  • práce na měsíční a roční závěrce provozního účetnictví
  • zpracování reportů a analýz
  • práce na přípravě podkladů pro audity a kontroly

Požadavky:

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • znalost ekonomiky a financování VVŠ výhodou
  • dobrá uživatelská znalost MS Excel, Word
  • zodpovědnost, přesnost a smysl pro detail
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • schopnost samostatné i týmové práce, loajalita
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné, stabilní a významné instituce s mezinárodním přesahem
  • prostor pro osobní a odborný růst
  • kvalitní pracovní prostředí, podmínky a technické vybavení
  • zaměstnanecké benefity (pravidelná školení, 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na očkování a další)
  • místo pracoviště - nově zrekonstruovaná budova v centru Brna s výbornou dostupností MHD
  • možnost parkování v podzemní garáži
  • nástup možný ihned
  • pracovní smlouva na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou

Přihlášky doložené profesním životopisem, motivačním dopisem a fotokopiemi dokladů o vzdělání přijímá personální oddělení Filozofické fakulty MU do 7. 3. 2021. formou e-přihlášky (níže).

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info