Frontend Developer senior

Pracoviště
Institut biostatistiky a analýz Lékařská fakulta
Termín přihlášek
30. 4. 2021
Nástup
dle dohody
Elektronická přihláška

Tajemník Lékařské fakulty Masarykovy univerzity vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Frontend developer senior

pro webstudio Institutu biostatistiky a analýz LF MU

Webstudio je součástí Institutu biostatistiky a analýz LF MU. Věnuje se především práci na projektech z oblasti zdravotnictví a medicínského vzdělávání. Zaměřuje se na tvorbu interaktivních vizualizací zdravotnických dat na webu, online nástrojů pro podporu medicínského vzdělávání a přípravu komplexních grafických prací pro národní i mezinárodní projekty. Součástí týmu webstudia jsou analytici, vývojáři, kodéři, redaktoři a také grafici. Více se o nás můžete dozvědět na našich webových stránkách.

Náplň práce:

  • Práce na projektech v oblasti českého zdravotnictví a medicínského vzdělávání
  • Návrh a implementace požadavků na frontend vrstvě (primárně React)
  • Spolupráce na návrhu uživatelského rozhraní
  • Tvorba produkčního kódu, dokumentace, code review
  • Technologický rozvoj řešených projektů.

Požadujeme:

  • 3+ let praxe v tvorbě komplexních uživatelských rozhraní a ideálně i vizualizací dat pomocí JS knihoven
  • Práce s Git a zkušenosti s CI/CD (Jenkins)
  • Pokročilá znalost HTML a SCSS
  • Samostatnost, pečlivost a psaní testovatelného kódu
  • Pokročilá znalost JS, znalost React a D3.js výhodou
  • Samostatnost, pečlivost a smysl pro detail
  • Ochotu učit se nové věci
  • Schopnost týmové spolupráce

Co Vám za to nabízíme?

  • Časovou flexibilitu a možnost Home Office
  • Možnost se pravidelně účastnit vzdělávacích akcí a komunitních konferencí
  • Příležitost aktivně zapojit vlastní kreativitu a nápady
  • Pravidelné interní školení v technologiích, ve kterých pracujeme
  • Šest týdnů dovolené, stravenky, MultiSport kartu, příspěvek na důchodové připojištění
  • Zázemí prestižní instituce

Předpokládaný nástup: dle dohody

Jak se přihlásit:

Vaši přihlášku doplněnou životopisem a volitelně též motivačním dopisem zašlete do výše uvedeného termínu prostřednictvím e-přihlášky.

Po úspěšném odeslání Vaší přihlášky obdržíte emailem automatické potvrzení o jejím přijetí. Bližší informace Vám může poskytnout Bc. Jaroslava Páleníková na tel. čísle 549 49 5673 nebo e-mailu jpalenik@med.muni.cz.

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info