Údržbář

Pracoviště
Správa budovSpráva Univerzitního kampusu Bohunice
Termín přihlášek
21. 8. 2022
Nástup
dohodou
Typ úvazku
plný
Obor činnosti
Řemeslné a manuální práce
Elektronická přihláška

Správa Univerzitního kampusu Bohunice Masarykovy univerzity vyhlašuje výběrové řízení na pozici

údržbář Správy Univerzitního kampusu Bohunice

Hlavní náplň činnosti:

  • odstraňování zjištěných a nahlášených závad na zařízení budov a vybavení
  • provádění provozně technických a údržbářských prací (údržba dveřního a okenního kování, zámečnické práce, menší opravy nábytku a laboratorního vybavení …..)
  • údržba a opravy technických zařízení budov (ZTI, ÚT)
  • údržba a servis svěřených strojů a zařízení dle provozních předpisů a uživatelských příruček
  • pravidelné kontroly objektů
  • pravidelné odečty spotřebované vody
  • letní a zimní údržba chodníků a příjezdových komunikací, péče o zeleň
  • předcházení technickým závadám a problémům

Požadujeme:

  • min. SOU v technickém oboru
  • předchozí zkušenosti z oblasti technické správy budov výhodou
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost a pečlivost
  • schopnost týmové práce
  • vysoké pracovní nasazení a chuť dosahovat dobrých výsledků
  • schopnost řešit neobvyklé situace a požadavky
  • zkouška pro svařování a řezání plamenem ZK 311 1.1 vítána
  • zkouška pro svařování elektrickým obloukem ZK 111 1.1 vítána
  • základní znalost MS Office
  • řidičské oprávnění sk.B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní instituce
  • dobré technické zázemí a příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké výhody (stravenkový paušál, 6 týdnů dovolené, penzijní připojištění, MultiSport karta)

Nástup: dohodou

Strukturovaný životopis zasílejte do 21.8.2022 personalistce SUKB Martině Fňukalové prostřednictvím e-přihlášky:

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info