Open Day na Ekonomicko-správní fakultě MU

Přijď v sobotu 23. září a objev svoji vysněnou fakultu!

Zajímá tě studium ekonomie, managementu, finančních trhů, cestovního ruchu či veřejné správy? Nebo se teprve rozhoduješ, kterým směrem se vydat? Přidej se k nám na Open Day a zjisti, o čem vlastně studium na ekonomicko-správní fakultě je!

Za více než 30 let jejího působení prošlo ekonomicko-správní fakultou přes šestnáct tisíc úspěšných absolventů. Zakládáme si na kvalitní výuce a přátelském přístupu. Studium u nás neznamená jen sedět na přednáškách. Zpestřit si ho můžeš praxí v oboru, rozjetím vlastního projektu nebo třeba i vlastním výzkumem.

Těšíme se na tebe!

Zarezervuj si termín

• Promluvíš si se studenty a doktorandy o jednotlivých programech
  • Zjistíš všechny informace o možnostech studia
  • Můžeš se zapojit do ekonomického experimentu
  • Prohlédneš si příjemné prostředí fakulty
  • Můžeš se zapojit do soutěží a odnést si domů zajímavé ceny

Lukáš Trampota, fakultní koordinátor

„Ekonomicko-správní fakulta nabízí to nejlepší ekonomické vzdělání a řadu nových příležitostí. Individuální přístup pedagogů, moderní prostředí a odborníci z praxe jsou samozřejmostí. Osobně jsem získal kvalitní přehled o ekonomii a řadu nových přátel se stejnými zájmy. Dokonce jsem díky nabízeným zahraničním pobytům studoval půl roku ve Španělsku. Výběr této školy beru jako správné rozhodnutí, navíc se bude skvěle vyjímat v mém životopisu.“

Lukáš Trampota, fakultní koordinátor
Ekonomicko-správní fakulta, Podniková ekonomika a management

Kde nás najdeš?
Podívej se na mapu!