Open Day na Ekonomicko-správní fakultě

Přijď v pátek 13. září až na tři fakulty v rámci speciálního dne otevřených dveří MUNI.

Chceš se stát odborníkem v oblasti ekonomie, podnikání, finančních trhů, cestovního ruchu nebo veřejné správy? Pokud ano, navštiv Ekonomicko-správní fakultu na MUNI a zjisti, co tě baví!

• Ve studentské zóně se setkáš s našimi studenty a doktorandy, kteří ti rádi zodpoví všechny dotazy a poskytnou zajímavé informace.
  • Představíme ti celofakultní aktivity (výuku jazyků, možnosti výjezdů do zahraničí či praxe a stáže).
  • Zjistíš, jak se prostřednictvím speciálních projektů pro středoškoláky lze dostat na fakultu bez přijímacích zkoušek.

V rámci programu tak můžeš zažít:

• prohlídku fakulty (knihovna, zázemí školy) a okolí (menza, koleje),
  • Ekonomický experiment, Rozhodování v nejistotě nebo Manažerské hry

A jak budou vypadat jednotlivé bloky?

Na začátku tě čeká zhruba tři čtvrtě hodinka společné přednášky o fakultě a jejích studijních programech. Poté si už můžeš vybrat, zda zamíříš na jeden z doprovodných programů, na prohlídku prostor fakulty, přednášku Klubu Investorů nebo jestli svůj čas strávíš s našimi studenty ve studentské zóně.

Zarezervuj si termín

• Čeká tě prohlídka fakulty a představení jejích aktivit
  • Navštiv studentskou zónu, kde se setkáš s našimi studenty
  • Vyzkoušej si Ekonomický experiment, Rozhodování v nejistotě nebo Manažerské hry jako doprovodný program

Pro účast na Open Day na ECON MUNI se zaregistruj ke Společnému programu. Pokud tě zajímá i program doprovodný, tedy Manažerské hry, Rozhodování v nejistotě nebo Ekonomický experiment, registruj se navíc i k těmto programům. U nich je ale kapacita omezená, tak dlouho neváhej!

Aneta Krajíčková, fakultní koordinátorka

„Momentálně nastupuji do třetího ročníku doktorského studia. Rozhodnutí studovat na ECON a následně pokračovat i na doktorát bylo jedno z nejlepších, které jsem udělala. Na naší fakultě najdeš spoustu zajímavých předmětů, fajn vyučující, odborníky z praxe, možností praxe u nás i v zahraničí a především kvalitní ekonomické vzdělání. I díky tomu jsme byli časopisem Týden vyhlášeni nejlepší ekonomickou fakultou v ČR!“

Aneta Krajíčková, fakultní koordinátorka
Ekonomicko-správní fakulta, Veřejná ekonomie