Open Day na Fakultě sociálních studií MU

Přijď v sobotu 23. září a objev svoji vysněnou fakultu!

Už teď víš, že se chceš vydat směrem společenských věd, ale ještě nevíš, který konkrétní obor je pro tebe ten pravý? Nebo máš jasno v tom, co chceš dělat a chceš o svém výběru zjistit více informací přímo ze strany studentů? Ať už je to tak, či onak, zaregistruj se a přijď v sobotu 23. září na Open Day!

Svoje zkušenosti, rady, ale i informace o studiu a oboru ti poskytnou samotní studenti nabízených studijních programů. Ti rádi zodpoví tvoje otázky, ale i poradí, kam v Brně zajít třeba na dobré kafe. Nedílnou součástí programu bude také přednáška Studijního oddělení, ve které se dozvíš, co je potřeba udělat, aby se z tebe stal student nebo studentka naší fakulty.

Tak na co ještě čekáš? Přijď za námi zažít FSS!

Zarezervuj si termín

  • Jarmark studijních programů se studenty FSS aneb poznej svůj budoucí obor
  • Přednáška Studijního oddělení aneb podej si správně přihlášku a nezmeškej přijímačky
  • Doprovodný program studentů aneb zažij svět na fakultě ještě intenzivněji
  • Prohlídka knihovny aneb poznej fakultu mimo svět učeben

Hana Halfarová, fakultní koordinátorka

„Na gymplu mi bylo jasné, že se chci vydat směrem ke společenským vědám – bavily mě dějiny, ale zajímala jsem se i o dění okolo sebe, politiku a společnost. Výběr mezinárodních vztahů byl tak nakonec jasný a Fakulta sociálních studí taky. Když nad tím zpětně přemýšlím, vím, že jsem se rozhodla nejlíp, jak jsem mohla. Fakulta poskytuje volnost ve tvorbě rozvrhu, nepřeberné množství různorodých předmětů, ale i možnosti praxí a stáží. Největší přidanou hodnotou fakulty je to, co tě naučí a s čím od ní odcházíš – naučí tě přemýšlet, diskutovat s respektem, ale pomůže ti poznat sebe samého a hlavně to, co tě baví. Tím může být vedle studia tvého oboru například organizování společenských fakultních akcí, účast ve spolku nebo například přispívání do fakultního studentského časopisu Atrium.“

Hana Halfarová, fakultní koordinátorka
Fakulta sociálních studií, studentka

Kde nás najdeš?
Podívej se na mapu!

Načítám mapu…

Další fakulty

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info