Open Day online na Fakultě sociálních studií

Připoj se v sobotu 7. listopadu a objev svoji vysněnou fakultu!

Zajímá studium na fakultě sociálních studií, ale nevíš, jaký studijní program je pro tebe ten nejvhodnější? Nebo už máš o svém vysněném programu jasno a chtěl(a) by sis spíše popovídat a potkat se s již studujícími nebo zástupci a zástupkyněmi jednotlivých kateder a studijních programů? V obou případech si nenech ujít akci Open Day!   

Představíme ti jednotlivé studijní programy, aby ses u nás dobře vyznal(a). Pokud už jasnou představu o studiu máš, můžeš navštívit chatroom vybrané katedry. O zajímavostech studia a životě na FSS se dozvíš přímo od tvých budoucích vyučujících a spolužáků. K tomu všemu ti poskytneme informace o příjímacím řízení, abysl(a) vše pod palcem už od samého začátku tvé přípravy. Tak co, připojíš se? 

Zarezervuj si termín

  • Tipy a rady pro přijímačky 
  • Představení studijních programů a setkání se studujícími a zástupci a zástupkyněmi jednotlivých kateder přes ZOOM
  • Virtuální prohlídka fakultních prostor  
Načítám...
Načítám...
Načítám...

Šárka Zoulová, fakultní koordinátorka

„Na FSS studuji již pátým rokem, a tudíž je tento rok pro mě posledním. A loučení to nebude jednoduché. Fakulta mi přinesla kromě vzdělání a mnohdy velmi zajímavých přednášek také mnoho přátel, skvělých zážitků a možnosti účastnit se nejrůznějších akcí. Měla jsem například možnost si na vlastní kůži vyzkoušet přednášet na studentské konferenci! Zároveň fakulta poskytuje širokou nabídku zahraničních výjezdů a zajímavých stáží, přičemž bych v prváku ani nedoufala, že se v rámci mé povinné praxe podívám, jak funguje Ministerstvo zahraničních věcí.“

Šárka Zoulová, fakultní koordinátorka
Fakulta sociálních studií, Bezpečnostní a strategická studia

Odkud pro vás vysíláme online?
Podívej se na mapu!

Načítám mapu…

Další fakulty