Open Day na Fakultě sociálních studií MU

Přijď v sobotu 17. září a objev svoji vysněnou fakultu!

Zajímá tě studium společenských věd, ale nevíš, jaký konkrétní studijní program si vybrat? Nebo máš ve svém výběru už jasno, ale potřebuješ více informací? Máš otázky ke studiu, přijímacímu řízení, studiu či životu na fakultě? To vše a mnohem více zjistíš na akci Open Day, v sobotu 17. září.

Tvými průvodci přitom budou ti nejpovolanější – samotné studentky a studenti všech nabízených programů. Budeš mít možnost prohlédnout si fakultu a připraven je též další bohatý program.

Zaregistruj se na Open Day co nejdříve, počet míst je omezený!

Přijď zažít FSS!

Zarezervuj si termín

  • Studentský oborový jarmark aneb studenti studentům
  • Prohlídka fakulty
  • Doprovodný program studentů z jednotlivých programů

Eliška Beránková, fakultní koordinátorka

„O studiu společenských věd jsem měla jasno již na gymplu. Svůj program jsem ale objevila víceméně náhodou, na Open Day. Zjistila jsem, že studium Sociální antropologie je něčím, co jsem vždycky chtěla, ale netušila jsem, že existuje. Budu ráda, pokud si podobně jako já naleznete skrze Open Day i vy svůj vysněný obor či pokud si (stejně jako já tehdy) zamilujete naši fakultu. Má vám totiž hodně co nabídnout. Za sebe oceňuji zejména kvalitu výuky, přátelský a individuální přístup vyučujících a velké množství příležitostí k seberealizaci – ať už jde o širokou nabídku kombinací studijních plánů, možnost zapisovat si povinně volitelné předměty skoro z celé fakulty, či příležitost účastnit se studentských konferencí nebo se dokonce podílet na jejich realizaci.“

Eliška Beránková, fakultní koordinátorka
Fakulta sociálních studií, Sociální antropologie

Kde nás najdeš?
Podívej se na mapu!

Načítám mapu…

Další fakulty

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info