Open Day na Fakultě sociálních studií

Přijď v pátek 13. září až na tři fakulty v rámci speciálního dne otevřených dveří MUNI.

Na FSS se nudit nebudeš! 

A ukážeme ti to už na Open Day – chystáme pro tebe totiž pestrý program. Na co se můžeš těšit? 

Rady jak na FSS i co nabízí jedno z nejoblíbenějších studentských měst a mnoho dalšího ti prozradíme v místnosti P24. Přednášky se konají vždy třikrát během tebou vybraného bloku, a to po půl hodinových intervalech. Svou registrací na Open Day na MUNI FSS si tak automaticky rezervuješ i místo na této přednášce – ve svůj preferovaný čas. Bude potom jen na tobě, zda její možnosti na místě využiješ.

Zbylý čas pak můžeš strávit dle libosti! Například získat více informací o tebou preferovaném studijním programu. A pokud ještě nevíš, jaký studijní program si vybrat, nezoufej. Zastoupeny budou všechny katedry, takže budeš mít z čeho vybírat. Rozmístěny budou v jednotlivých učebnách, budeš tak mít možnost nahlédnout i do běžných vyučovacích prostor fakulty.

 • Psychologie – místnost P21
 • Sociologie + Sociální antropologie – místnost U23
 • Evropská studia + Mezinárodní vztahy – místnost U33
 • Environmentální studia – místnost U34
 • Politologie – místnost U42
 • Bezpečnostní a strategická studia – místnost U43
 • Mediální studia a žurnalistika – místnost AVC
 • Sociální práce + Veřejná a sociální politika a lidské zdroje – místnost U53

Pokud máš nějaké nejasnosti v přijímacím řízení nebo potřebuješ potvrzení o návštěvě Open Day, navštiv místnost 117. Pracovníci ze studijního oddělení ti rádi pomůžou.

Fakultní knihovna a fotokoutek

Prohlédni si prostory, ve kterých budeš při studiu trávit nemalou část svého studijního i volného času. Fakultní knihovna nabízí spoustu míst pro studium i nespočet zákoutí pro odpočinek mezi výukou.

Prohlídky v knihovně budou začínat v následujících časech: 9:30, 11:30, 14:30.
 

A pokud budeš mít po prohlídce náladu, můžeš poznat fakultní knihovnu tak trochu jinak – formou kvízu. Splň několik zapeklitých úkolů, které si pro tebe připravili naši vynalézaví knihovníci a získej odměnu!

Výjezdy do zahraničí a jazyky na fakultě? 

Chceš vědět, kam všude můžeš jet při studiu na zahraniční výjezd? To ti zodpoví pracovníci z Centra zahraniční spolupráce. A jak budeš při studiu na FSS zdokonalovat své jazykové kompetence se dozvíš od Centra jazykového vzdělávání. Budou se na tebe těšit v učebně U41.

Zarezervuj si termín

 • Zjisti, co všechno můžeš studovat na FSS
 • Popovídej si se studenty jednotlivých studijních programů
 • Prohlédni si univerzitní Rádio R a televizní studio Muni TV
 • Poznej fakultní knihovnu tak trochu jinak

Přednášky "Jak na FSS" se konají vždy třikrát během tebou vybraného bloku, a to po půl hodinových intervalech. Svou registrací na Open Day na MUNI FSS si tak automaticky rezervuješ i místo na této přednášce – ve svůj preferovaný čas.

Anna Svobodová (Herfortová), fakultní koordinátorka

„Navolit si předměty dle svých preferencí i časových možností je pro mne obrovskou výhodou. Vzhledem k velkému počtu různých konferencí a workshopů, nabízí fakulta možnost poznávat odborníky z praxe a experty ve svých oborech. V porovnání s přáteli z jiných fakult je mé studium zaměřeno více na praktickou stránku, díky níž může člověk už během studia najít práci ve svém oboru. Fakulta nabízí i nespočet studentských spolků. Ze školy tak nebudete odcházet jen s teoretickými znalostmi, ale také s množstvím kontaktů a zkušeností z praxe.“

Anna Svobodová (Herfortová), fakultní koordinátorka
Fakulta sociálních studií, Mediální studia a žurnalistika

Načítám mapu…

Další fakulty