Open Day na Fakultě sportovních studií MU

Přijď v sobotu 23. září a objev svoji vysněnou fakultu!

Baví tě sporty? Věnuješ se jim rekreačně, nebo dokonce na závodní úrovni? Chceš se jim jednou věnovat i v rámci své profese? Nebo se jednoduše zajímáš, jak funguje lidské tělo a chceš pomáhat ostatním k co nejlepší kondici? Na sport a zdraví se u nás na fakultě sportovních studií díváme ze všech možných úhlů.

Nachystali jsme pro tebe program, ve kterém ti přiblížíme, jak to u nás na fakultě chodí, na co se u nás můžeš těšit a co potřebuješ splnit, abys tu mohl/a být příští rok s námi. Provádět tě budou studenti, kteří už vědí, jaký je život u nás, a určitě si nenechají nic pro sebe.

Projdou s tebou prostory fakulty, naši sporťáci ti předvedou, co je potřeba ukázat u praktických přijímacích zkoušek, a nakoukneš do našich laboratoří, protože sport je i věda. Zájemci budou mít dokonce možnost vyzkoušet si i některá měření, která se u nás dělají! Seznámíš se s našimi studijními programy a zjistíš, který nejvíc odpovídá tomu, co chceš jednou dělat. Kdo jiný by ti měl lépe ukázat, co tě na kterém oboru čeká, než ti, kteří je právě studují?

Zarezervuj si termín

  • Ukázka praktických přijímacích zkoušek
  • Představení studijních programů
  • Návštěva laboratoří
  • Doprovodná akce v podobě teambuildingových aktivit

 

Karolína Věncková, fakultní koordinátorka

„Jsem obyčejná holka z Opavy, která se rozhodla, že bude dělat to, co ji baví a naplňuje. Vždy jsem upřednostňovala školu před sportem, ale díky FSpS se tyto dvě věci spojily a řeknu ti, že to je teda jízda. Jen, co vejdeš do vestibulu, ti dojde, že to je to pravé. Najdeš tady lidi, kteří tě rádi vyslechnou a pomůžou ti. Většina pedagogů byli vrcholovými sportovci či trenéry, což jde hodně poznat na jejich přístupu. Vyzkoušíš si spoustu druhů sportu, ale také se na sport podíváš z více úhlů jako například pomocí antropomotoriky, biomechaniky nebo z hlediska psychologie. Zázemí máme v krásném kampusu Masarykovy univerzity. Už se těším, až ti to tady budu moct ukázat. Ne nadarmo se říká naší fakultě fakulta splněných snů a mým úkolem je ti tohle pojmenování dokázat.“

Karolína Věncková, fakultní koordinátorka
Fakulta sportovních studií, Tělesná výchova a sport

Kde nás najdeš?
Podívej se na mapu!

Načítám mapu…

Další fakulty

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info