Open Day online na Fakultě sportovních studií

Připoj se v sobotu 7. listopadu a objev svoji vysněnou fakultu!

Baví tě sporty? Věnuješ se jim rekreačně nebo dokonce na závodní úrovni? Chceš se jim jednou věnovat i v rámci své profese? Nebo se jednoduše zajímáš, jak funguje lidské tělo a chceš pomáhat ostatním k co nejlepší kondici? Na sport a zdraví se u nás na Fakultě sportovních studií MU díváme ze všech možných úhlů.

Nachystali jsme pro tebe program, ve kterém ti přiblížíme, jak to u nás na fakultě chodí, na co se u nás můžeš těšit a co potřebuješ splnit, abys tu mohl být příští rok s námi. Díky virtuální prohlídce budeš moct nakouknout do tělocvičen, laboratoří a učeben, abys měl představu do čeho jdeš a jak pěkné to tady máme. Bude na tebe čekat i spousta důležitých odkazů, které ti pomohou najít odpovědi na tvé otázky. Pokud ani tam nenajdeš vše, co by jsi chtěl vědět, budou na tebe čekat v chatovací místnosti MS Teams zástupci všech programů, kterých se můžeš zeptat na cokoli. A kdo jiný by ti měl lépe ukázat, co tě ve kterém programu čeká, než ti, kteří je právě studují? A čeká tě také malé okénko do světa – dozvíš se o možnostech studia v zahraničí v programu Erasmus.

Zarezervuj si termín

   • Představení studijních programů 
   • Ukázka praktických přijímacích zkoušek 
   • Podíváš se do tělocvičen, laboratoří a učeben 
   • Nabídka výjezdů do zahraničí a mnoho dalšího 

 

Načítám...
Načítám...
Načítám...

Karolína Věncková, fakultní koordinátorka

„Jmenuji se Kája a jsem sportovkyně tělem i duší a můžu ti říct, že lépe jsem si vybrat nemohla. Ne nadarmo se říká naší fakultě Fakulta splněných snů a mým úkolem je ti tohle pojmenování dokázat. Jsem obyčejná holka z Opavy, která se rozhodla, že bude dělat to, co ji baví a naplňuje. Vždy jsem upřednostňovala školu před sportem, ale díky FSpS se tyto dvě věci spojily a řeknu ti, že je to teda jízda. Jen, co vejdeš do vestibulu, ti dojde, že je to to pravé. Najdeš tady lidi, kteří tě rádi vyslechnou a pomůžou ti. Většina pedagogů byli vrcholovými sportovci či trenéry, což jde hodně poznat na jejich přístupu. Zázemí máme v novém krásném kampusu Masarykovy univerzity. Už se těším až ti to tady budu moct ukázat.“

Karolína Věncková, fakultní koordinátorka
Fakulta sportovních studií, Tělesná výchova a sport

Odkud pro vás vysíláme online?
Podívej se na mapu!

Načítám mapu…

Další fakulty