Open Day na Fakultě sportovních studií

Přijď v pátek 13. září až na tři fakulty v rámci speciálního dne otevřených dveří MUNI.

Baví tě sporty? Věnuješ se jim rekreačně, nebo dokonce na závodní úrovni? Chceš se jim jednou věnovat i v rámci své profese? Nebo se jednoduše zajímáš, jak funguje lidské tělo a chceš pomáhat ostatním k co nejlepší kondici? Na sport a zdraví se u nás na fakultě sportovních studií díváme ze všech možných úhlů.

Nachystali jsme pro tebe program, ve kterém ti přiblížíme, jak to u nás na fakultě chodí, na co se u nás můžeš těšit a co potřebuješ splnit, abys tu mohl/a být příští rok s námi. Provádět tě budou studenti, kteří už vědí, jaký je život u nás a určitě si nenechají nic pro sebe.

Zavedou tě do našich tělocvičen, kde roztají ledy při několika netradičních sportech a hravých aktivitách. Budou tu čekat naši sporťáci, kteří ti ukáží, co je potřeba předvést u praktických přijímacích zkoušek a taky nakoukneš do našich laboratoří, protože sport je i věda. Zájemci budou mít dokonce možnost vyzkoušet i některá měření, která se u nás dělají! Seznámíš se s našimi studijními programy a zjistíš, který nejvíc odpovídá tomu, co chceš jednou dělat. Čeká tě také malé okénko do světa dozvíš se o možnostech studia v zahraničí v programu Erasmus.

Zarezervuj si termín

  • Prozkoumej fakultu
  • Vyzkoušej si praktické přijímačky
  • Využij možnost vyzkoušet měření specializovanými přístroji
  • Užij si netradiční aktivity

Martina Sachsová, fakultní koordinátorka

„Sportovku jsem si vybrala, protože miluju pohyb a vždycky jsem se chtěla dozvědět víc o tom, jak lidské tělo funguje a jak jej léčit, když zas tak moc nefunguje. Na studiu mě baví, že si nové poznatky mohu vyzkoušet sama na sobě nebo na spolužácích hned po přednášce, dokonce i když běžím na autobus. Jako jedna z mála fakult máme možnost o prázdninách vyjet na sportovní kurzy - se školou jsem byla lyžovat v Itálii a lezla jsem po skalách na Blatinách. Díky skvělému kolektivu se u nás rozhodně nebudete nudit a studium si užijete stejně jako já.“

Martina Sachsová, fakultní koordinátorka
Fakulta sportovních studií, Fyzioterapie

Načítám mapu…

Další fakulty