Open Day online na Farmaceutické fakultě

Připoj se v sobotu 7. listopadu a objev svoji vysněnou fakultu!

Je farmaceut pouze obyčejným prodavačem? Jediná možnost uplatnění absolventů farmaceutické fakulty je v lékárně? Pravda nebo mýty? Pokud stále tápeš nad jednoznačnou odpovědí na tyto otázky, udělej si v sobotu 7. listopadu čas a zjisti víc na jedné ze dvou farmaceutických fakult v celé České republice během Open Day MUNI! 

Náš program ti nejenom odpoví na tvé dotazy, ale zároveň ti přiblíží život na fakultě a všechny jeho výhody. Dále se můžeš těšit na informace ohledně podávání přihlášek, toho, co tě čeká a nemine, a možností výjezdů do zahraničí.  

Všechno uslyšíš od současných studentů, kteří nebudou šetřit osobními zkušenostmi a radami. Přeci jenkdo lépe ti studium představí než ten, kdo ho právě prožívá. Proto neváhej a zaregistruj si své místo, ať se k nám můžeš připojit z pohodlí tvého domu! 

Zarezervuj si termín

  • Co očekávat od programu farmacie 
  • Proč studovat farmacii zrovna v Brně 
  • Možnosti výjezdů do zahraničí  
  • Virtuální prohlídky jednotlivých ústavů 
Načítám...
Načítám...
Načítám...

Viktorie Sekaninová, fakultní koordinátorka

„Jsem studentkou čtvrtého ročníku na naší fakultě a musím říct, že nastoupit na farmacii v Brně bylo jedno z mých nejlepší rozhodnutí. Ačkoliv to pro mě nebyla jasná volba, zpětně bych rozhodně neměnila. Brno jsem si zamilovala hned z mnoha důvodů. Tím nejdůležitějším bylo studium farmacie, které mi poskytlo přemíru úžasných příležitostí – kromě těch školních i možnost osobního růstu. Naše fakulta nabízí ve studiu rovnováhu mezi velkým množstvím informací napříč obory a dostatkem volného času na rozvíjení tvých zájmů v oboru, který ti je nejblíž. Velice se těším, až ti to budu moct ukázat.“

Viktorie Sekaninová, fakultní koordinátorka
Farmaceutická fakulta, Farmacie

Odkud pro vás vysíláme online?
Podívej se na mapu!

Načítám mapu…

Další fakulty