Open Day na Farmaceutické fakultě MU

Přijď v sobotu 23. září a objev svoji vysněnou fakultu!

Baví tě chemie a biologie? Přemýšlíš o studiu přírodních věd, ale rád/a bys zůstal/a blízko medicíny? Chceš pomáhat lidem a podílet se na vývoji nových léčiv? Pak jsi tu správně!

Farmacie ti nabídne široké spektrum předmětů a směrů, kterými se můžeš ubírat. Od lékárníka, přes průmyslovou výrobu léčiv po klinického farmaceuta a mnohé další profese. Během studia budeš mít spoustu možností si vybrat a vyzkoušet, co tě zajímá a čím by ses chtěl/a v budoucnu zabývat. Budeš si moct vyzkoušet práci v laboratořích i v lékárně, připravit vlastní léčivo a podívat se do speciálních medicínských pracovišť.

Farmaceutická fakulta otevřela také zbrusu nový bakalářský studijní program Kosmetické prostředky. V rámci studia se staneš profesionálem ve znalostech týkajících se péče o pokožku, vlasy nebo nehty. Jako absolvent se uplatníš v kosmetickém průmyslu, ve vývoji nových kosmetických prostředků, v laboratoři nebo související legislativě. Studijní program je svým obsahem zcela unikátní, spolupracují na něm také další fakulty MU a můžeš ho studovat pouze v Brně. Již nyní pracujeme na přípravě navazujícího magisterského studijního program

Ale proč zůstávat jen u úvah nad budoucností! Přijď se za námi podívat a přesvědčit se o tom, že je farmacie pro tebe to pravé! Rádi tě uvidíme a pobavíme se nejen o farmaceutickém světě, ale i o životě v Brně a obecně o studiu na Masarykově univerzitě.

Zarezervuj si termín

  • Úvodní přednáška
  • Prohlídka laboratoří
  • Populárně-naučná přednáška
  • Studenti studentům a kvíz o merch

Vladimír Studený, fakultní koordinátor

„Farmacie je obor, který v sobě slučuje medicínu, přírodní vědy, ale i poznatky z lidového léčitelství. Je to neustále se rozvíjející obor s velkou budoucností a širokým spektrem uplatnění, takže se určitě nebojím toho, co se mnou bude, až dostuduji. Ať už to bude v lékárně, nemocnici, kosmetice nebo průmyslové výrobě…“

Vladimír Studený, fakultní koordinátor
Farmaceutická fakulta, Farmacie

Kde nás najdeš?
Podívej se na mapu!

Načítám mapu…

Další fakulty

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info